امروز : سه شنبه, 06 فروردين 1398

افتتاح مسجدالنبی مهمانشهر میبد

 b_200_150_16777215_00_images_93_m3.jpg

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی یزد مسجدالنبی مهمانشهر مهاجر میبد روز چهارشنبه 27 خرداد با حضور مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی یزد، امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان میبد افتتاح گردید.

 

 این مسجد که با همکاری اهالی مهمانشهر و تامین مصالح به مبلغ80  میلیون تومان از طرف اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی یزد احداث گردیده است دارای 300 متر زیربنا می باشد که در مدت 40 روز بنا شده است.

    رضا زارع زاده مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی یزد در مراسم بهره برداری از مسجد النبی، احداث مسجد را قبل از ماه مبارک رمضان و امکان بهره برداری معنوی در این ماه مبارک را نشان از همبستگی اهالی مهمانشهر و یاری خداوند در اجرای مناسب و سریع طرح دانسته و ابراز امیدواری نمود مسلمانان همواره با اتحاد و همبستگی در مبارزه با استکبار ثابت قدم بوده و با رسالت قرار دادن دین در خنثی نمودن توطئه های دشمنان موفق و سربلند باشند. وی پیشرفت و آبادانی و افزایش خدمات در مهمانشهرها را ضروری خواند و افزود: برای بالا بردن دانش فرزندان مهاجرین در مهمانشهرها و حل مشکل تحصیلی آن‌ها آماده‌ایم با کمک و همکاری معتمدین و بزرگان نسبت به احداث مدرسه اقدام کنیم.

    حجت الاسلام حسنی امام جمعه موقت میبد نیز در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، در سخنانی بیان داشت امروزه هدف استکبار ایجاد تفرقه در بین شیعه و سنی و دور نگه داشتن جوانان از دین است تا از این طریق به اهداف شوم خود دست یابند، که نیاز است مسلمانان با هوشیاری مواظب توطئه های دشمن بوده و با سلاح اتحاد و همبستگی به جنگ با استکبار ادامه دهند

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید


آخرین اخبار

آمار بازدیدکنندگان

امروز75
دیروز319
این هفته394
این ماه13069
مجموع926938

مرورگر: Unknown - Unknown سه شنبه, 06 فروردين 1398